Prominent & Leading Manufacturer from New Delhi, we offer daisy design dry fruit gift box 21"x9", pearl dry fruit gift box and diwali dry fruit gift box.
₹ 880 / Box Get Latest Price
| Material | MDF |
| Number of Compartments | 6 Compartments |
| Box Capacity | 1000 gms |
| Dimension (L*W*H) | 21" 9" |
| Customizable | Yes |
| Shape | Rectangular |
| Colour | blue |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Box
₹ 66 / Box Get Latest Price
| Material | Cardboard |
| Number of Compartments | 4 Compartments |
| Box Capacity | 500 gms |
| Dimension (L*W*H) | 12" 7" |
| Customizable | Yes |
| Shape | Rectangular |
| Colour | yellow |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 627 / Piece Get Latest Price
| Material | MDF |
| Number of Compartments | 5 Compartments |
| Box Capacity | 1000 gms |
| Dimension (L*W*H) | 16" 8" |
| Customizable | Yes |
| Shape | Rectangular |
| Colour | Brown |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
Manish Gupta (CEO)
Marcom NXT Services
1st Floor, B-106, Dda Shed, Okhla Industrial Estate Phase 1, Jay And S Print
New Delhi - 110020, Delhi, India