Offering you a complete choice of products which include hexagon shape dry fruit gift box with 4 pet jar, pink dry fruits box with 4 tin jar, marigold dry fruit gift box, four jar leaf design gift box and two tin jar dry fruit gift hamper.
₹ 264 / Piece Get Latest Price
| Material | MDF |
| Box Capacity | 500 gms |
| Number Of Compartments | 4 Compartments |
| Dimension (L*W*H) | 12" 9" |
| Customizable | Yes |
| Shape | Hexagon |
| Brand | CBWM |
| Colour | Off White |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 457 / Box Get Latest Price
| Material | MDF |
| Box Capacity | 500 gms |
| Number Of Compartments | 4 Compartments |
| Dimension (L*W*H) | 10" 10" |
| Customizable | Yes |
| Shape | Square |
| Colour | pink |
Minimum order quantity: 100 Box
₹ 286 / Box Get Latest Price
| Number of Compartments | 6 Compartments |
| Material | MDF |
| Box Capacity | 1000 gms |
| Dimension (L*W*H) | 14" 9" |
| Customizable | Yes |
| Shape | Rectangular |
| Brand | CBWM |
| Colour | Brown |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 523 / Box Get Latest Price
| Material | MDF |
| Size(In Inches) | 10" 10" |
| Closure Type | Top & Bottom |
| Color | Brown |
| Box Capacity | 4 Jar 150GM X 4 = 600GM |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Box
₹ 121 / Piece Get Latest Price
| Occasion | Diwali |
| Color | Golden |
| Material | Paper |
| Set Contains | two |
| Country of Origin | Made in India |
Manish Gupta (CEO)
Marcom NXT Services
1st Floor, B-106, Dda Shed, Okhla Industrial Estate Phase 1, Jay And S Print
New Delhi - 110020, Delhi, India