Leading Manufacturer of two tin jar economical hamper, fabric potli box, swan gift tray, multi gift hamper, 2 jar keddy hamper tray and two bottle laser gift hamper tray from New Delhi.
₹ 121 / Box Get Latest Price
| Occasion | Diwali |
| Color | Brown |
| Material | MDF |
| Style | New |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Box
₹ 225 / Piece Get Latest Price
| Material | MDF |
| Type | Decorative Trays |
| Fabric | Silk |
| Length | 10 inch |
| Usage/Application | Gifting |
| Style | Handled |
| Shape | Square |
| Color | Yellow |
| Pattern | Printed |
| No. of Pieces | 4 |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 290 / Piece Get Latest Price
| Material | MDF |
| Type | Decorative Trays |
| Length | 14 inch |
| Usage/Application | Gifting |
| Shape | Rectangular |
| Pattern | Printed |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 605 / Piece Get Latest Price
| Occasion | Festival |
| Material | MDF |
| Size/Dimension | 16" 11" |
| Brand | CBWM |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 330 / Piece Get Latest Price
| Occasion | Festival |
| Color | Brown |
| Set Contains | 2 |
| Material | MDF |
| Size/Dimension | 15" 4.5" |
| Brand | CBWM |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 385 / Piece Get Latest Price
| Occasion | Festival |
| Color | Golden |
| Material | MDF |
| Size/Dimension | 12" 12" |
| Brand | CBWM |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 121 / Piece Get Latest Price
| Occasion | Festival |
| Color | Green |
| Material | MDF |
| Set Contains | 2 |
| Brand | CBWM |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 121 / Piece Get Latest Price
| Occasion | Festival |
| Color | Blue |
| Set Contains | 2 |
| Material | MDF |
| Brand | CBWM |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 175 / Piece Get Latest Price
| Occasion | Festival |
| Color | Golden |
| Set Contains | 3 SET |
| Material | Paper |
| Size/Dimension | 8" 10" 12" |
| Brand | CBWM |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 550 / Piece Get Latest Price
| Occasion | Festival |
| Color | Blue |
| Material | MDF |
| Set Contains | 3 |
| Size/Dimension | 15" x 10" |
| Brand | CBWM |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 550 / Piece Get Latest Price
| Occasion | Festival |
| Color | Navy Blue |
| Material | MDF |
| Set Contains | 3 set |
| Size/Dimension | 16" 12" |
| Brand | CBWM |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 495 / Piece Get Latest Price
| Occasion | Festival |
| Color | Blue |
| Set Contains | 2 |
| Material | MDF |
| Size/Dimension | 16" X 12" |
| Brand | CBWM |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 550 / Piece Get Latest Price
| Occasion | Festival |
| Color | Yellow |
| Set Contains | 3 |
| Material | MDF |
| Size/Dimension | 16" x 12" |
| Brand | CBWM |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 550 / Piece Get Latest Price
| Occasion | Festival |
| Color | green |
| Material | MDF |
| Set Contains | 2 |
| Size/Dimension | 15" x 10" |
| Brand | CBWM |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 580 / Piece Get Latest Price
| Occasion | Festival |
| Color | Blue |
| Set Contains | 3 |
| Material | MDF |
| Size/Dimension | 16" x 12" |
| Brand | CBWM |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 250 / Piece Get Latest Price
| Material | MFG |
| Color | Yellow |
| Size/Dimension | 12" x 12" |
| Shape | Square |
| Brand | CBWM |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 295 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 5 kg |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Gift & Crafts |
| Color | Blue |
| Pattern | Printed |
| Property | Light Weight |
| Box Weight | 1-2 Kg |
Minimum order quantity: 100 Piece
Manish Gupta (CEO)
Marcom NXT Services
1st Floor, B-106, Dda Shed, Okhla Industrial Estate Phase 1, Jay And S Print
New Delhi - 110020, Delhi, India